Інформація щодо обмеження масових заходів!

Доктор Комаровський. «Здорова сім'я сьогодні - міфи та реальність»

24 травня 2020, 15:00, неділя
Перенесення заходу
минула подія
Тривалість
02:00

Про подію

Майже всі знають хто такий Доктор Комаровський, навіть за межами України. Зазвичай ми звертаємось до Доктора Комаровського на теми дитячих хвороб, нежитю або здоров’я. Але сьогодні ми запрошуємо вас на зустріч з Доктором Комаровським зовсім з іншого питання. Ми запрошуємо вас на зустріч з мужчиною, чоловіком, батьком і дідусем Євгеном Комаровським. Ми запрошуємо вас на Унікальний семінар та Живе спілкування на тему: «Здорова сім’я сьогодні: Міфи та Реальність»
 
На цьому заході відомий, успішний, практик Доктор Комаровським вперше розповість про те, як він бачить розв’язання кризових питань сім'ї у сучасному світі.
 
Ви дізнаєтеся:
Як пов’язані дитячі хвороби та психологічний клімат в родині.
Як відображаються відносини дорослих на стані дітей.
Якої шкоди завдають конфлікти дитячому здоров’ю.
Який взаємозв’язку простежив відомий Доктор за багато років своєї практики.
 
Також Євген Комаровський розповість про СВІЙ власний досвід, поділиться «таємним» важелями впливу на дитину з усіма батьками, та тими, хто тільки збирається ними стати.
 
Теми семінару:
 
 
◦ Еволюція, Революція або Традиції — яка сім’я «правильна».
◦ Зміни 21 століття — як вони впливають на ролі батьків.
◦ Які методи виховання більше не працюють?
◦ Функціональні обов’язки бабусь сьогодні.
◦ Контроль або суперконтроль?
◦ Як огородити дитини від впливу родичів.
◦ Дідусі та тата — зайві?
◦ Коли тато стає гостем?
◦ Коли мами стає занадто багато?
◦ Коли мама стала татом?
◦ Портрет ідеального батька — чого не варто робити в сім'ї
◦ Чому потрібно вчитися батькам
◦ Чому обов’язково потрібно навчити дітей.
◦ Як НЕ навчити дитину бути жертвою.
◦ Як мамі залишатися живою та щасливою.
◦ Головні ознаки здорових стосунків у сім'ї.
 
На жаль, нас НЕ вчать бути Батьками. Та від неосвіченості ми часто робимо помилки, ціна Яким — добробут, успішність та, іноді, здоров’я наших дітей.
 
Якщо вам цікаві відповіді на ці питання — обирайте категорію квитків та приходьте на унікальну зустріч з Доктором Комаровським.
 
Для того, щоб через роки не кусати себе лікті та НЕ шкодувати про втрачені можливості — ЗАПРОШУЄМО вас, Папи та Мами, на Живий семінар досвідченого та відомого Доктора Комаровського.
 
Ми чекаємо вас 24 травня у Дніпрі, з 15:00 до 21:00 години, у Культурно-діловому центрі «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26)
 
Додатковий аргумент для вас, щоб знайти час та прийти — семінар Комаровського «Здорова сім’я сьогодні: міфи та реальність» складено за унікальною авторською програмою та буде читатися ВПЕРШЕ!
 
Приходьте! — це правильне рішення для вашої родини та дітей!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Доктор Комаровський. «Здорова сім'я сьогодні - міфи та реальність» відбудеться 24 травня 2020, 15:00, неділя в БЦ Менора, Ball-room. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+