Інформація щодо обмеження масових заходів!

Дом Грибоедова. Акустика на даху Музею

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Акустичний концерт групи Будинок Грибоєдова вперше в такому складі:
 
Микола Дзяк - вокал, перфоманс
Андрій Хатс (Наконечний) - гітара
 
Будинок Грибоєдова - вільна форма поєднання ідей і музичних візерунків, на основі яких виникає химерне виклад думки ...
 
За 7 років випущено 4 альбоми: «ТОМ I» (2011), «Лімб» (2012), 3-й альбом існує в безладно розкиданому вигляді самодостатніх композицій, об'єднаних в «Дерева нікуди не поспішають (2013-2015)», «7 »(2017).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дом Грибоедова. Акустика на даху Музею відбудеться 31 серпня 2018, 20:00, п’ятниця в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+