Інформація щодо обмеження масових заходів!

Мистическая комедия «ДОМ С ПРИВИДЕНИЯМИ»

2 березня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

МИСТИЧЕСКАЯ КОМЕДИЯ «ДОМ С ПРИВИДЕНИЯМИ»

(Г. Поволоцкий, Т. Сидоренкова, А. Смолка, И. Зоров)


Спектакль «Дом с привидениями» по жанру это одновременно и мистическая комедия, и психологический детектив.

В основе сюжета – мистификация: три равнозначно главных героя торопятся по своим неотложным делам, но все время попадают куда-то не туда!
Помещение, имеющие три разных адреса, ни один из которых не является верным, за окнами пустующий город, полная изоляция от внешнего мира, все это заставляет героев не только задуматься о злокозненном фатуме, но и прийти к раскаянию в грехах.

При этом, спектакль «Дом с привидениями» - увлекательное, остроумное зрелище, основанное в первую очередь на блестящей актерской игре. Один лишь состав исполнителей говорит о том, что ЭТО НАДО ВИДЕТЬ!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мистическая комедия «ДОМ С ПРИВИДЕНИЯМИ» відбудеться 2 березня 2018, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+