У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дон Кіхот (балет)

У продажу залишилось 699 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Балет на 2 дії
 
Композитор – Л. МІНКУС
 
Лібретто М. Петипа за мотивами однойменної драми
 
М. Сервантеса
 
Хореографія А. Горський, К. Голейзовського, Р. Захарова
 
Балетмейстер-постановник – М. Лієпа, народний артист СРСР
 
Сценографія В. Ареф'єва, заслуженого художника України, народного художника Росії
 
Шедевр Мігеля Сервантеса із середини XVIII століття неодноразово ставився на балетній сцені. Найвідоміша сценічна версія метра Російського академічного балету – Маріуса Петипа, створена 1869 р.
 
У нашій сценічній редакції збережені фрагменти безсмертного творіння Петипа: вистава включає «білий акт» з його суворою академічною симетрією, а також віртуозне фінальне па-де-парний танець балетних зірок.
 
Загалом постановка приваблює своїм життєлюбством та великим енергетичним наповненням, що пояснюється іскрометною музикою та чудовою виконавською технікою. У спектаклі безліч танців, чарівної пікантності, комізму. Стрімкий, як вихор, балет заряджає радістю людського буття, красою та любов'ю до вічного дива – життя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дон Кіхот (балет) відбудеться 9 квітня 2023, 17:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"