Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дон Кихот (балет)

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Композитор - Л. Мінкуса
 
Лібрето М. Петіпа за мотивами однойменної драми
 
М. Сервантеса
 
Хореографія О. Горського, К. Голейзовського, Р. Захарова
 
Балетмейстер-постановник - М. Лієпа, народний артист СРСР
 
Сценографія В. Ареф'єва, заслуженого художника України, народного художника Росії
 
Шедевр Мігеля Сервантеса з середини XVIII століття неодноразово ставилося на балетній сцені. Найбільш відома сценічна версія метра Російського академічного балету - Маріуса Петіпа, створена в 1869 р Автор дніпропетровської версії «Дон Кіхота» - блискучий танцівник Великого театру народний артист СРСР Маріс Лієпа.
 
В нашій сценічній редакції збережені фрагменти безсмертного творіння Петіпа: спектакль включає в себе «білий акт» з його суворої академічної симетрією, а також віртуозне фінальне па де де - парний танець балетних зірок.
 
В цілому постановка приваблює своїм життєлюбством і великим енергетичним наповненням, що пояснюється іскрометною музикою і прекрасною виконавською технікою. У виставі безліч танців, чарівної пікантності, комізму. Стрімке, як вихор, балет заряджає радістю людського буття, красою і любов'ю до вічного дива - життя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дон Кихот (балет) відбудеться 7 лютого 2021, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+