Вистава "Дорожні уроки - безпечні кроки"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ми розповімо, малята, вам цікаве про звіряток, які потрапили із свого лісу до великого міста! А місто спокою не має: все гуде, біжить, кружляє... Як же їм здолати дорогу? Хто прийде їм на допомогу? Звичайно, що справжній мудрий друг, та Правила дорожнього руху, без знання яких не можливо обійтися в сучасному світі!
Запрошуємо і Вас, наші шановні глядачі, в захопливу подорож із нашими героями. Повчимося та пограємо разом на виставі "Дорожні уроки - безпечні кроки" 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Дорожні уроки - безпечні кроки" відбудеться 9 травня 2021, 11:00, неділя в Дніпропетровський міський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах