У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Дружина на біс"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

За п'єсою Дмитра Дробота "Дружина на біс, або Ідеальна Жінка"
 
"Шукайте жінку", як говорять французи. Жінки... з ними добре, а без них... теж Добре! Маленька сварка подружжя перейшла у велику проблему - у пошук ідеальної дружини. Куди заведуть ці пошуки, що станеться з подружжям і, головне, яка це "Ідеальна дружина "? Відповіді Ви знайдете у легкій, привабливій комедії "Дружина на біс". Неочікувані повороти сюжету, колоритні герої та багато багато сміху.
 
Жанр: комедія
 
Режисер-постановник, сценограф, художник по костюмах та музичне оформлення: Олександр Голубенко, заслужений артист України
 
Дійові особи та виконавці:
 
НІКОЛЬ – Ілона Соляник, заслужена артистка України
ЛЕВ – Олександр Голубенко, заслужений артист України
ЯНА – Анастасія Плахтій
ФІМА – Олександр Плахтій
РУСЛАНА – Марія Мілєнковіч
ЛОЛА – Олександра Верстюк 
ЕЛЬВІРА – Тетяна Захарова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Дружина на біс" відбудеться 25 березня 2022, 19:00, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+