Інформація щодо обмеження масових заходів!

Музичне ревю "Two stars. Дві зірки"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Режисер-постановник Олена Цьопич
 
Виконавці: Зінаїда Чепа, Роман Таранцов, Юлія Мандіч, Іван Лосєв, Олексій Бутенко, Ольга Вороніна, Вадим Кочетков, Володимир Зубань (акордеон), Ольга Аванесова (скрипка), ведучі Дар`я Полякова та Віталій Чуйко
 
Концерт – музичне ревю, дуетне виконання світових естрадних хітів.
 
Пісні, що виконувались А.Пугачовою та В.Кузьміним, Крісом Норманом та C`юзі Кватро, Потапом та Настею Каменських, Шер і Рамазотті, Джо Дассеном і Оленою Сігарою, Томом Джонсом і Еллою Фітцджеральд.
 
Та ще багато відомих дуетів у вокальному та інструментальному виконанні артистів філармонії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне ревю "Two stars. Дві зірки" відбудеться 20 лютого 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+