Інформація щодо обмеження масових заходів!

Легендарна Бродвейська історія про кохання «Двоє на гойдалках»

9 квітня 2020, 19:00, четвер
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:20
З антрактом
12+

Про подію

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ДО 29.02 ВКЛЮЧНО
 
 
Легендарна Бродвейська історія про кохання «Двоє на гойдалках»
(Тетяна Арнтгольц та Григорій Антипенко)
 
У головних ролях:
 
Зірки театру і кіно - Тетяна Арнтгольц та ГРИГОРІЙ АНТИПЕНКО.
 
Режисер: Олексій Кірющенко. У списку його знаменитих робіт телесеріали: «Слуга народа», «Моя прекрасная няня», «Кто в доме хозяин?», «Байки Митяя», «Сваты -5».
 
Чудову виставу Олексій Кірющенко поставив по знаменитій п'єсі Вільяма Гібсона, по якій був створений легендарний Бродвейский мюзикл, екранізація якого мала приголомшливий успіх, а постановки досі не сходять з афіш театрів світу.
 
П'єса справді унікальна! У ній стільки поворотів сюжету, стільки блискучих діалогів і дотепних крилатих фраз, які залишаться з нами назавжди! У ній є справжня сила почуттів і непідробне життя. І головне - в ній є любов!
 
Блискуча гра акторів Тетяни Арнтгольц та Григорія Антипенко вище всяких похвал. Смішні фрази, дотепні репліки, цікаві інтонаційні знахідки і оригінальні жести доповнили постановку режисера, створивши щось настільки зворушливе і чудове, що не помітити це було б справжньою помилкою. Адже герої п'єси настільки живі і близькі нам, а їх почуття так щирі і наївні ...
 
Ну і, звичайно, старий добрий джаз, який оформив виставу, надав їй дух Америки Френка Сінатри і Елвіса Преслі. Блискуча вистава, беззаперечний акторський і режисерський успіх!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Легендарна Бродвейська історія про кохання «Двоє на гойдалках» відбудеться 9 квітня 2020, 19:00, четвер в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+