Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Едгар Вінницький

22 квітня 2021, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Едгар Вінницький - поет нового покоління... Відкритість і щирість цього хлопця надихають сяйвом все більше і більше людей. Він не просто пише про відкрите життя, а дійсно проживає його саме так, тому в його творчості завжди відчувається чесність і самобутність. Молодому генію вже пророкують місця в рядах класиків і впровадження його творчості в освітні програми. Поезія Едгара дивним чином поєднує філософію і
найтонші відчуття душі, що в симбіозі створюють приємний коктейль. А те, як автор подає свою поезію, найкраще опишуть мурашки, що за численними відгуками - раз у раз виникають під час живого присутності.
 
Як стверджує Едгар:
«Реальность — взаимозависима с нами.
Она — отражение мыслей.
Мы — забываем об этом местами,
Но неотделимые мы с ней... »
 
Після такого концерту-сеансу щирості неможливо уникнути ясності в голові, а в серці - нестримного натхнення. Блоки й затиски - зникають в загальному полі прозорості, наповнюючи кожного живим потоком любові. А значить і шар реальності неминуче змінюється.
 
Крім поезії, вишенькою на цьому магічному торті стануть пісні Едгара, під його власний акомпанемент.
 
Але це ще не все…
У цьому вечорі існує можливість так само насолодиться істинною енергією чарівною музи. Кожна з композицій буде транслюватися через приголомшливий потоковий танець неперевершеної Масаликіной Ольги. Ця чарівниця не зможе залишити байдужим ні кого з присутніх, перенісши глядачів своєю течією в глибоке відчуття миті.
 
ОБЕРЕЖНО:
 
Цей вечір викликає невичерпну радість, натхнення і любов.
можливо звикання

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Едгар Вінницький відбудеться 22 квітня 2021, 19:00, четвер в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+