Інформація щодо обмеження масових заходів!

Edith Piaf. Душа Парижа

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:20
Бронь На касу
24
години

Про подію

Режисер-постановник – лауреат премії А. Я. Штогаренко Олена Цьопич
 
Вона не знала нот, писала з помилками, була на диво маленького росту, але, наперекір долі, стала однією з найулюбленіших і затребуваних співачок 20 століття. «Паризький горобчик» – саме так називали незрівнянну Едіт Піаф з голосом, який міг зачепити душевні струни кожного, хто його чув.
 
Зі сцени філармонії прозвучить історія маленької, тендітної і в той же час дуже сильною і тавольовою жінки пісні якої і в наш час змушують  тремтіти серця мільйонів.  Голос неперевершеної Едіт Піаф – лауреат міжнародних конкурсів  Ю. Мандіч, занурить вас у атмосферу Парижа акордеоніст -віртуоз В.Зубань . Увесь концерт з вами шоу -балет Каданс та  театр Мім

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Edith Piaf. Душа Парижа відбудеться 2 січня 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+