Edith Piaf. Душа Парижа

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:20
Бронь На касу
72
години

Про подію

Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа »
 
Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Вадим Кочетков (вокал), В. Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «МІМ»
 
Творчість Великої Піаф и в цею годину Бентежа серця и душі людей Усього світу. Це Неймовірно унікальна и не Повторна жінка. Феномен таланту Піаф Полягає НЕ только в унікальності ее манери Виконання пісень, а й в умінні розпізнати талант у зовсім молодих и поки Ще не відоміх віконавців.
 
Життя Едіт розкрили нам вразливе и прістрасною своєї стороною поза світлом софітів. Шанувальник відомої співачкі и актриса часто говорять про ті, что ее недовго 48-річне життя було сповнений такою кількістю скорботи и драматичних подій, якої з надлишком вистача б на кілька доль.
 
Біографія Піаф - це довга повість про Людські емоції, и пристрасті, Які терзали ее як на екрані и за мікрофоном, так и в реальному жітті, что складається з уявним нескінченного ланцюга романтичних уподобання, заміжжя и любовних інтріг. Як говорів сам Луї Жирарден: «Сорок Вісім годин у прісутності Едіт Піаф за своим емоційнім напруженного даже сільніше, чем один заїзд Тур-де-Франс».
 
Завдяк Едіт, світ дізнався Такі імена, як: Ів Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур и інші. Музичне шоу зануріть Вас у тайни Парижу, міста, де всегда панує любов, де обов`язкових здійснюються мрії!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Edith Piaf. Душа Парижа відбудеться 2 травня 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+