Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Ненудний інтерактивний концерт для дітей "Ефект Моцарта"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
"Ефект Моцарта" запрошує на ювілений концерт"!
 
Леся Рожкова (фортепіано) та Віталій Рожков (кларнет) - автори та виконавці проєкту НЕнудних інтерактивних концертів для дітей «Ефекта Моцарта»:
 
"На наших концертах класика цікава та доступна, діти вчаться слухати та вслухатися в музику, виконуючи різні творчі завдання. А також із задоволенням беруть участь у всіх інтерактивах, ненав’язливо знайомлячись із популярною класичною музикою".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ненудний інтерактивний концерт для дітей "Ефект Моцарта" відбудеться 12 грудня 2021, 12:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+