Єгор Грушин. Презентація нового альбому "Ritorno"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Єгор Грушин. Презентація нового альбому "Ritorno". Дніпро 28.11.
 
Відомійукраінській композитор Єгор Грушин презентуесвійновій альбом "Ritorno" в Дніпрі28 листопада.
 
Альбом "Ritorno" - це повернення композитора-неокласика з новімдосвідом і музикою, ініціаціянаступногоетапу на музичному шляху і початок щеодніеіподорожі в майбутнє. 16 жовтня - дата релізу нового альбому украінськогонеокласічного композитора Єгора Грушина, з ним піаніствірушае в тур украінськімімістами Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Львів, Київ, Запоріжжя та Дніпро.
 
Післядворічноі паузи (останній альбом записали в 2016-му році) відбулосячімалозмін в житті композитора, вплинуло і на його творчість. І тепер, в 2018-м, Єгор Грушин готовійпоказати слухачам результат цих змін і своебаченнясвіту через музику.
 
Ritorno - iniziodelnuovoviaggio (повернення - початок новоіподорожі)
 
Шістькомпозіцій EP "Ritorno" - шістькроків з минулого в майбутнє. Все, що потрібно для того, абіперемогти в собізалішки Старого і здобутіготовність до Майбутнього.
 
Філософія альбому:
Час - передвіснікзмін, якінемінучі. Вони переплітаються з досвідом, що відбувається з кожною людиною. Питання в тому, наскільки вона готова змінюватися: всередині себе і прійматізмінінавколо.
Вдячністьмінулому і Хроноса за досвід і спокійнійрухуперед з можливостями, яке відкріваемайбутне.
Сенс - повернутісязаради того, абівпевненойти вперед, несучи свою музику до людей.
 
Єгор Грушин - яскравійукраінській композитор і піаніст в стілінеокласіка. Сучаснакласіка (modernclassicalmusic) - легка для сприйняття, насіченарізноманітнімімелодіями і паттернами. У світіпредставнікаміцього стилю є LudovicoEinaudi, FabrizioPaterlini, NilsFrahm, OlafurArnalds, в УкраініЕгор Грушин покіедіній композитор, який створює в стілінеокласіка.
 
7 роківтворчостіЕгор Грушин дав понад 400 концертів, представив 4 альбому, одну збіркуфортепіанніхтворів, віданувідомімшведськім лейблом "1631 Recordings" і став автором саундтреків до 6-ти украінськіхфільмів: "Історіяжіттяіграшки" (2012), "Choiceman" (2012), "Finitalatragedia" (2013 ), "Янголіпомірають на світанку" (2013), "Врятований роман" (2015) і повнометражноістрічки про УПА
Т.Хіміча "Жива" (2016).
 
Восени 2016 Єгор Грушин отрімаввідзнаку за розвиток культури і потрапив в ТОП-100 найвпливовіших людей Львівщини за версіеюінформаційного агентства
"Медіастар".


Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Єгор Грушин. Презентація нового альбому "Ritorno" відбудеться 28 листопада 2018, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+