Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Автобусна екскурсія "Дніпро козацький"

28 червня 2017, 16:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Іван Мазепа, Петро Сагайдачний… Імена цих видатних козаків знайомі кожному ще зі школи. А чи знали Ви, що козацька історія тісно переплетена саме з нашим регіоном?
Під час автобусної екскурсії «Козацький Дніпро» ви побачите та дізнаєтесь: де знаходилась потужна Кодацька фортеця та які героїчні події відбувалися там у XVII столітті; як жили та чим займалися українські лицарі-козаки; у якій частині нашого міста колись шуміло море; що обороняють половецькі вартові…та ще багато цікавого.
А на останок ми відвідаємо краєзнавчий музей у с.Старі Кодаки.

Вартість: 95 грн

До вартості входить:
- трансфер
- екскурсійна програма
- вхідні квитки до музею
- сувенірний магніт

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Автобусна екскурсія "Дніпро козацький" відбудеться 28 червня 2017, 16:00, середа в риба Андрій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+