У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

El Кравчук: Для всіх жінок

9 березня 2022, 19:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Добрий вечір, шановні жителі, Дніпра. Ви давно чекали, а якщо не чекали, то Хз чому, але El Кравчук їде до вас. З презентацією нового альбому «Порошок від Кохання» і бонусом прилетять найкращі хіти. І це станеться 9 березня, що є святом для всіх жінок на честь свята. Так, вам не почулось. 
 
І повірте, краще вечора не уявити, бо то неможливо. Буде і романтика, танці, сум, радість і максимум позитивних емоцій. 
 
Тож, не відкладайте, а вже летіть за квитками, як El Крачук прилетить до вас. До зустрічі в Махно Паб. Ведучий диво концерту, Олександр Сердюк з Інародного театру абсурда Воробушек.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

El Кравчук: Для всіх жінок відбудеться 9 березня 2022, 19:30, середа в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+