Інформація щодо обмеження масових заходів!

Элджей.VHOЧИ

30 серпня 2018, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Встигни купити перші 100 квитків за ціною!

Golden - 500 грн;
Fan - 200 грн


VНОЧІ повертається!


Найяскравіша вечірка країни знову пройде в Дніпрі, на цей раз в Bartolomeo: best river resort! 31 серпня і 1 вересня запрошуємо всіх жителів і гостей міста на головну музичну подію: VНОЧІ.

 


Цього разу на фестивалі буде кілька сцен і музичних напрямків:
Beach Stage, Picnik Stage і Main Stage.

На вечірку продаються два види квитків:
GOLDEN (дає перепустку на всі сцени)
FAN (дає пропуск тільки на Beach і Picnik stage, без основної)


На VНОЧІ Вас також чекають фірмові бари, тонни декорацій, тих, хто має вуличною їжею, знаменита дзеркальна бетономішалка, неоновий тунель і нові арт-інсталяції.

31 серпня на основній сцені головним хедлайнером стане ЭЛДЖЕЙ!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Элджей.VHOЧИ відбудеться 30 серпня 2018, 20:00, четвер в Bartolomeo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+