Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ЕРІСІОНІ. Скарб Грузії

Відміна заходу
минула подія

Про подію

1. Ансамбль представить своє легендарне грузинське шоу, одну з найбільш крупнобюджетних музично-хореографічних програм!
 
2. Легендарний грузинський колорит, запальні пісні, зачаровуюча хореографія в поєднанні з яскравими костюмами, приголомшливими декораціями і шаленим темпераментом артистів!
 
3. Західні критики і преса називає постановки ансамблю шедевральними!
 
«Ерісіоні» відомий як «музей фольклору». Ансамбль був створений в 1885 році і до цих пір є яскравим і барвистим голосом Грузії.
 
У 2005 році колектив, в якому танцюють артисти різних поколінь, відзначав 120-річчя свого існування. Кожне шоу - це феєричні постановки, зачаровуючий симбіоз етнічного звучання і танців. У 1999 році грузинський ансамбль розпочав співпрацю з продюсерами з Франції і США, завдяки чому з'явилося не маюче аналогів танцювальне шоу світового масштабу. Талант і майстерність артистів, їх яскрава харизма і душевне виконання нікого не залишають байдужим, що і робить гастрольні тури колективу успішними.
 
Більше 100 талановитих артистів хору та балету, зачаровує грузинська музика, запальні танці і сучасне світловий та звуковий супровід залишають у глядачів незабутні враження.
 
Артисти ансамблю не тільки танцюють з виконанням складних акробатичних елементів, але ще і виконують наживо традиційні грузинські пісні. Танці «Ерісіоні» неможливо дивитися без захоплення. Енергійні чоловіки і ніжні, ніби пливучі по сцені жінки, - дві протилежності з'єднуються на сцені, створюючи непередаване видовище. Танцюристи ансамблю володіють складним мистецтвом танцю на кінчиках пальців - тойпойнт, чим можуть похвалитися небагато танцювальних колективів світу.
 
На концерті в Дніпрі глядачі побачать танці і почують пісні, що відображають колорит різноманітних куточків Грузії. І все це в поєднанні з яскравими костюмами, приголомшливими декораціями і шаленим темпераментом артистів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ЕРІСІОНІ. Скарб Грузії відбудеться 2 грудня 2019, 19:00, понеділок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+