У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Песочная анимация «Мир в поисках счастья»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Мастер песочной анимации – Ольга Ткаченко
В концерте принимаю тучастие: ансамбль бандуристок «Чарівниці»
 
Весь мир в поисках счастья. И чаще всего мы его ищем, когда оно рядом с нами. Иногда надо только оглянуться вокруг и вспомнить, как все начиналось ... Наша программа, вместе с волшебной музыкой древних и современных времен, колыбельной песней и героями известной сказки «Жил был пес», не сможет оставить вас без улыбки. Мы поможем вам окунуться в мир бескрайних грез и надежд.
А в конце программы все желающие смогут остаться на мастер-класс и  попробовать себя в роли художника песочной анимации.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Песочная анимация «Мир в поисках счастья» відбудеться 18 травня 2016, 18:30, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+