Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музыкальное шоу «Венецианский роман»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музыкальное шоу «Венецианский роман»
 
Исполнители: Екатерина Мыколайко (сопрано), Алексей Таран (тенор), Наталия Корчинская (мандолина), шоу-балет «Каданс» Новая постановка Днепропетровской филармонии, сделанная в стиле театрализованного музыкального спектакля, погружает нас в мир Венеции  - города романтических историй о любви. В ней есть всё - и страсть, и нежность, и интриги карнавальных ночей. Это история одной Любви, исполненная на классическую музыку в современной обработке. Под шум волн Дворцового канала на ваших глазах оживут скульптуры города Влюбленных в исполнении шоу балета "Каданс". Добро пожаловать в Венецию, друзья!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музыкальное шоу «Венецианский роман» відбудеться 31 травня 2016, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+