Концерт джаз-оркестра

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт джаз-оркестра «DNIPRO-BAND»
Солисты филармонии
 
В программе: В.А.Моцарт, П.Чайковский,С.Прокофьев, И.С.Бах, народнаямузыка (украинская, грузинская), эстрадная, джазоваятрадиционнаяPeterBernstein, GordonGoodwin, DukeEllington, SammyNestico
«DNIPRO-BEND» подготовил для слушателей новую необычную программу. Оркестр зазвучит в новом спектре. И это будет – КЛАССИКА! Моцарт, Чайковский, Прокофьев, Бах. Так же в программе  народная музыка (украинская, грузинская), эстрадная, джазовая традиционная (Бернстайн, Гудвин, Эллингтон, Нестико). Надеемся, что это будет интересно и познавательно!
Джаз-оркестр Днепропетровской филармонии участник различных фестивалей и многочисленных концертов джазовой музыки. В оркестре, на ряду с опытными, известными джазменами, работают молодые, талантливые, высокообразованные музыканты у которых большое музыкальное будущее. Оркестр активно сотрудничает с джазовыми исполнителями из разных городов СНГ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт джаз-оркестра відбудеться 11 червня 2016, 19:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах