У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музыкальное шоу «Душа Парижа. Эдит Пиаф»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музыкальное шоу «Душа Парижа. Эдит Пиаф»
Исполнители: Юлия Мандич (вокал), Александр Оверченко (вокал), Владимир Зубань (аккордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мим»
Режиссер – лауреат всесоюзных конкурсов Елена Цепич
 
Уже много лет творчество великой ПИАФ будоражит сердца и души людей всего мира. Её  творчество уникально и не повторимо. Феномен таланта Пиаф заключался не только в уникальности её манеры исполнения песен, но и в умении распознать талант, у совсем молодых и пока ещё не известных исполнителей. Так, благодаря Эдит, мир узнал такие имена, как: Ив Монтан, Шарль Азнавур,  Серж Генсбур и другие.
Музыкальное шоу познакомит вас ближе с творчеством Эдит Пиаф. Вы услышите полюбившиеся песни в исполнении молодой талантливой исполнительницы – Юлии Мандич.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музыкальное шоу «Душа Парижа. Эдит Пиаф» відбудеться 16 червня 2016, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+