Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт-шоу «Возвращение аккордеона»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт-шоу «Возвращение аккордеона»
Солисты – Владимир Зубань (акордеон), лауреат международных конкурсов ЗинаидаЧепа (вокал), Руслан Окара (вокал), инструментальное трио, Ирина Олейникова (скрипка)
Режиссер – народний артист Украины Иван Шепелев
Уникальное музыкальное шоу, которое погрузит Вас в историю, разные времена и события.Вы узнаете об аккордеоне то, что невозможно прочитать в интернете или музыкальной энциклопедии.  Инструмент,которому подвластно всё - от высокой классики до панк-рока. Инструмент, который может заменить весь оркестр, сыграть любой характер, поднять дух солдата. В программе прозвучат произведения великих аккордеонистов: Ришара Гальяно, Яна Табачника. Композиторов, которые писали специально для аккордеона: Дмитрий Табачников, Юрий Дранга, Геннадий Кандрашов,Карлос Гардель.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт-шоу «Возвращение аккордеона» відбудеться 13 вересня 2016, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма