У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музыкальное шоу «Едит Пиаф. Душа Парижа»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Исполнители: Юлия Мандич (вокал), Александр Оверченко (вокал), Владимир Зубань (аккордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мим»
Режиссер – лауреат всесоюзных конкурсов Елена Цепич

Уже много лет творчество великой ПИАФ будоражит сердца и души людей всего мира. Её творчество уникально и не повторимо. Феномен таланта Пиаф заключался не только в уникальности её манеры исполнения песен, но и в умении распознать талант, у совсем молодых и пока ещё не известных исполнителей. Так, благодаря Эдит, мир узнал такие имена, как: Ив Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур и другие.
Музыкальное шоу познакомит вас ближе с творчеством ЭдитПиаф. Вы услышите полюбившиеся песни в исполнении молодой талантливой исполнительницы – Юлии Мандич.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музыкальное шоу «Едит Пиаф. Душа Парижа» відбудеться 18 вересня 2016, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+