Концерт джаз-оркестра

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт джаз-оркестра «DNIPRO BAND»
 
Дирижер– Юрий Ищенко
 
В программе: В.А.Моцарт, П.Чайковский, С.Прокофьев, И.С.Бах, народная музыка (украинская,грузинская), эстрадная, джазовая традиционная Peter Bernstein, Gordon Goodwin, Duke Ellington, SammyNestico  .«DNIPRO-BEND» подготовил для слушателей новую необычную программу. Оркестр зазвучит в новом спектре. И это будет – КЛАССИКА! Моцарт, Чайковский, Прокофьев, Бах. Так же в программе народная музыка (украинская, грузинская), эстрадная, джазовая традиционная (Бернстайн, Гудвин, Эллингтон, Нестико). Надеемся, что это будет интересно и познавательно!
 
Джаз-оркестр Днепропетровской филармонии участник различных фестивалей и многочисленных концертов джазовой музыки. В оркестре, наряду с опытными, известными джазменами, работают молодые, талантливые, высокообразованные музыканты у которых большое музыкальное будущее.
 
Оркестр активно сотрудничает с джазовыми исполнителями из разных городов СНГ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт джаз-оркестра відбудеться 23 вересня, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+