Вокальное шоу «Музыкальный Battle»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вокальное шоу «Музыкальный Battle»
Вокал шоу "Консонанс" открывает новые возможности. На этот раз коллектив, расколотый творческими спорами на две певческие группы, начинает настоящий музыкальный батл. Кто против кого "дружит"? Чье мастерство убедительнее?
Да и вообще - кто победит: "консонанс", или ... "консонанс"? Чего больше в программе РингТон: ринга, или песен?
Универсальный ответ на все эти и другие вопросы уже 23июня 2016 в филармонии. Стартовый гонг прозвучит в 19:00. Но кто же услышит финальный ..?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вокальное шоу «Музыкальный Battle» відбудеться 15 вересня 2016, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+