СМЕТАНА BAND

14 жовтня 2016, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Огромное сольное шоу!!! Презентация альбома "В основном о женщинах" + Лучшие песни!!!   Всего в продаже будет только 300 билетов! Так что не тяните с покупкой!;)
На первый взгляд не совсем понятный коллектив из Днепропетровска, поющий странные песни. Но копнув глубже, в творчество ребят, можно обнаружить, как невольно подсел на их иглу. СМЕТАНА поет о тебе, мне и каждом, высмеивая  все пороки современного общества, иногда грубо, иногда грустно и лирично,но чаще – смешно.
Группа прекрасно сочетает юмор и лирику, использует в своей музыке разнообразные жанры и не привязана ни к одному из них. Сами они называют себя Comedy rock
За плечами у ребят 3 альбома, более 20 клипов, десятки миллионов просмотров на youtube канале. Крепкое и многочисленное комьюнити поклонников и успешные сольные концерты по Украине, Беларуси, России.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

СМЕТАНА BAND відбудеться 14 жовтня 2016, 20:00, п’ятниця в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах