Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мюзикл Радиочас

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Музыкальная комедия «Радио час»
 
Мы с радостью представляем вам импровизационное музыкальное шоу! Это мюзикл, поставленный в стиле комедии положений. Самые неожиданные повороты сюжета, весёлые и курьезные ситуации, которые, даже если и захочешь, очень сложно предугадать. Артисты предстанут в разных и неожиданных ролях. То капризной секретарши, то обаятельного бухгалтера. И, конечно же, прозвучат любимые песни в необычных интерпретациях! Добро пожаловать на прямой эфир радио – не только
послушать, но и увидеть звуки нашего нового шоу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мюзикл Радиочас відбудеться 27 вересня 2016, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма