Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Очень ценный поросенок"

24 вересня 2016, 13:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Талантливый поросенок Фантик живет у жадной и злой хозяйки Мерзольды. Она заставляет его обманывать мальчиков и девочек, рассказывая грустную историю о бездомных поросятах, и клянчить деньги. Но однажды Фантик понимает, что не может больше обманывать ребятишек и решает сбежать. Его хозяйка Мерзольда вместе с сыщиками отправляется в погоню, что-бы вернуть своего очень ценного поросенка. На помощь Фантику придут цирковые артисты, которые не только выручат его из беды, но и станут его настоящими друзьями. Искрометную и поучительную историю покажут юным зрителям и их родителям : Валерия Лагода, Алексей Клейменов, Валерий Зубчик, Людмила Иванова, Юрий Захаров, Мария Миленкович.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Очень ценный поросенок" відбудеться 24 вересня 2016, 13:00, субота в Концертний зал "Супутник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма