У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Татьяна Яловчак - "Путь к мечте или Как взойти на эверест"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

6 ноября в 14:00 в рамках DNEPR FASHION WEEKEND свой семинар на тему «Путь к мечте или как взойти на Эверест» проведет Татьяна Яловчак – первая украинка, поднявшая рушник над Эверестом. Имея три высших образования, являясь инструктором по йоге, психологом, арт-терапевтом, сомелье, Татьяна 
не останавливается в своем развитии и самоусовершенствовании. На сегодняшний день Татьяна Яловчак проводит частные консультации по
мотивации достижения цели, выступает экспертом на конференциях, телевизионных программах, радио, читает лекции для МВА, ФК Шахтер, средних и высших учебных заведений. Много времени Татьяна посвятила путешествиям, покорив более 50 вершин мира. 21 мая 2016 года Татьяна Яловчак подняла украинский рушник над самой высокой вершиной мира – Эверестом. 
В ходе своего семинара Татьяна расскажет о мотивации достижения поставленных целей и силе собственного подсознания, поделится личным опытом о том, как не опустить руки и двигаться дальше без жалости к себе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Татьяна Яловчак - "Путь к мечте или Как взойти на эверест" відбудеться 6 листопада 2016, 14:00, неділя в Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+