Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тримайся ЗА!

28 жовтня 2016, 23:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ТРИМАЙСЯ ЗА заряжают не хуже энергоблоков всех электростанций вместе взятых. Этот мирный рокенролльный атом - одна из самых ярких музыкальных команд Днепропетровска последних лет. 
 
И, естественно, с говорящим названием. Говорящим, потому что вам предстоит держаться за... голову, соседа, остатки ускользающей объективной реальности и здравого смысла, когда вы услышите и увидите живое выступление ребят. 
 
И "живое" - это не просто расхожий штамп и дежурный эпитет. ТРИМАЙСЯ ЗА на сцене - это настоящая буря эмоций и калейдоскоп артистизма от музыкантов, проповедующих лирический ска-панк-рок в чистом виде, и несущих в широкие массы свет, добро, любовь, электромагнитные волны и только хорошую музыку!..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Тримайся ЗА! відбудеться 28 жовтня 2016, 23:00, п’ятниця в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма