Подорож по планетах Крупіка і Мупіка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Після тривалих гастролей світом, а це – Ліван, Іорданія, Туніс, Турція, Єгипет, Венгрія, Іспанія, Китай та Японія, творче об`єднання «Art i shock» презентує розважально-пізнавальне шоу для всієї сім`ї    Подорож по планетах Крупіка і Мупіка

Творче об'єднання «Art i shock» представляє! Нове розважально - пізнавальне ШОУ «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка»!
Після довгих гастролей по світу, а це Ліван, Йорданія, Туніс, Туреччина, Єгипет, Угорщина, Іспанія, Китай і Японія, ми вирішили порадувати своїм мистецтвом українського глядача. І прем'єра вистави буде в нашому рідному місті Дніпрі.
Інтерактивна вистава для всієї родини «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка» - це веселе, зовсім неповторне по красі уявлення, яке поєднує в собі танець, пластику, візуальні ефекти і чудову гру акторів.
З перших секунд шоу захопить всю увагу глядача, який втратить кордон між реальністю і ілюзією. А веселі інопланетяни Крупік і Мупік познайомлять з планетами сонячної системи.
А так же для всіх глядачів, що прийшли на наш спектакль, шоу почнеться ще з холу філармонії.  Прекрасні 3D фото зони допоможуть вам відчути себе космонавтом або інопланетянином у відкритому космосі! Разом зі звіздарем побуваєте в планетарії! Інопланетяни Крупік і Мупік пограють з дітьми в веселі ігри!
    

Будьте першими, хто побачить це незабутнє шоу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Подорож по планетах Крупіка і Мупіка відбудеться 5 листопада 2016, 16:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах