У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Любов Власова

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Концерт Любовь Власовой - это всегда музыкальный фейерверк.
В программе прозвучат импровизации мелодий о любви в стиле "ретро". Песни из репертуара Любви Успенской, Нани Бригвадзе, Тамары Гвердцители. Джазовые попурри и всеми любимые «Аргентинское танго», «Компарсита», «Маленький цветочек» исполнит за роялем сама Любовь Власова.
Владимир Юрковский и ансамбль цыганской песни и танца "Бахталэ" из города Николаева побывали в разных уголках земного шара, поделятся песнями цыган всего мира.
Вокальный подарок для Любви Власовой преподнесет финалистка телешоу Х-фактор Альбина Коваль вместе с вокально-хореографическим коллективом "Джитанес" г. Харьков.
 Любовь Власова и Ансамбль "Живая Вода" это всегда зажигательные цыганские песни и танцы, и всегда живая энергия для вас, дорогие зрители!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Любов Власова відбудеться 23 листопада 2016, 18:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+