Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Скамейка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

История одной встречи


В городском парке играет музыка, крутятся карусели, торгуют киоски,… народ гуляет. Был как раз тот «таинственно чарующий вечер», когда и случаются на аллеях парка непредсказуемые встречи. В нашем спектакле Он и Она тоже случайно встретились, а вот останутся они вдвоем или все-таки жизненные пути их разведут?- вы узнаете, посмотрев наш трепетный и тонкий спектакль, который, мы уверены, никого не оставит равнодушным.
         Зрителям будет интересно наблюдать за тем, как развиваются события  в спектакле, как легко и непринужденно создают сценическое действо актеры Нинель Амутных и Сергей Федоренко, Елена Попова и Николай Филенко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Скамейка відбудеться 13 листопада 2016, 17:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма