Женский ум и мужская наивность

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Женский ум – это интуиция, здравый смысл и авось. Чем больше женщина старается быть экономной, тем больше она тратит. И как следствие, рядом появляются мужчины с желанием помочь, но не просто так. В этой ситуации женщине приходится применять весь свой ум, чтобы… Впрочем, вы все узнаете, побывав на нашем спектакле. Тонкий юмор, непредсказуемая интрига, эффектные танцы, яркие образы, созданные заслуженными артистами Украины А. Голубенко,  И. Соляник, Н. Масальской; ведущими артистами Н. Филенко, А. Мормышкой; молодыми актерами А. Босенко,

Л.Журавель, А. Плахтием, В. Зубчиком и др. - не оставят вас равнодушными.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Женский ум и мужская наивность відбудеться 19 листопада 2016, 17:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах