У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ради семейного очага

Продаж припинено
минула подія

Про подію

По мотивам одноименной повести.

Классика всегда актуальна и злободневна!

Львов. Начало ХХ века. Антось Ангарович возвращается с сербской войны. Его встречает любовь всей его жизни – Анеля. Наконец-то они вместе, они счастливы… Но счастье так быстротечно, так мимолетно. Очень скоро Антось узнает, что в его отсутствие у него дома произошло нечто, что и его, и всех окружающих  просто шокирует. Крушатся идеалы, ломаются судьбы, земля уходит из-под ног Антося…           

Удастся ли нашим героям спасти свою семью и восстановить свое честное имя?!,- вы узнаете, побывав на нашем спектакле.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ради семейного очага відбудеться 20 листопада 2016, 17:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+