У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Секрет вечной молодости

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Трудно представить себе,чтобы человек,тратящий свои 70-80 лет на зависть, ревность, интриги, разрушения, войны, страхи, сплетни, пьянство и на другую мелочную низкую суету, отравляющий этим свою же "короткую жизнь", получив в подарок 300 лет, станет другим.

Может для начало нужно научиться  проживать свои 80 лет достойно, тогда ОН и дарует нам вечную жизнь?!  А пока человечество жаждет продления жизни.

У героев нашего спектакля  была возможность не просто жить вечно , но и вечно быть молодым. и они сделали свой выбор...

А если бы такая возможность была у вас?...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Секрет вечной молодости відбудеться 25 листопада 2016, 18:30, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+