Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Roxette Cover

3 грудня 2016, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Впервые в Днепре!!!
 
Трибьют-концерт Roxette в ресторане "Le Grand" в исполнении группы Don Blues Band.
Вы будете наслаждаться всеми известными шедеврами и подпевать вместе «Listen to your heart», «It must have been love», «Spending my time», а также многие другие хиты. 
Уверены на все 100 процентов, что этот трибьют будет отличным, так как исполнять его будет прекрасная группа Don Blues Band. Группа Don Blues Band это музыкальный проект, организованный в 2010 году и выступает с большим успехом на различных концертных площадках и при этом несет публике максимальный драйв и энергетику. За время выступлений и благодаря многочисленным отзывам стало очевидно то, что песни группы Roxette в исполнении группы Don Blues Band максимально раскрывают грани творческого потенциала всех участников проекта. 
<

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Roxette Cover відбудеться 3 грудня 2016, 19:00, субота в Ресторан "LE GRAND". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма