У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Весілля Фігаро (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Комическая опера в 4-х действиях
 
Либретто Л. да Понте по одноименной пьесе П. Бомарше
 
Музыка - В.-А. Моцарт
 
Режиссер-постановщик – Ю. Чайка, народный артист Украины
 
Спектакль идет в декорациях и костюмах А. Арефьева, народного художника СССР, лауреата Национальной премии Украины им. Т. Г. Шевченко
 
Стараниями Фигаро, ловкого слуги графа Альмавивы, все жители замка вовлечены в любовную круговерть, насыщенную интригами и нелепыми случайностями. Впрочем, завершается «безумный день» веселым праздником.
 
Стремительное и веселое действие раскрывает живые характеры персонажей, а чередование ансамблей, арий и изящных дуэтов создает необходимое разнообразие оперных форм. 
 
Продолжительность спектакля – 3часа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Весілля Фігаро (опера) відбудеться 16 грудня 2016, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+