Снігова королева (музична вистава)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Необыкновенное представление в одном действии
 
по сказке Г. Х. Андерсена
 
на музыку Г. Гордельянова
 
Спектакль придумали и поставили:
 
Режиссёр — Михаил Овсяников
 
Дирижёр — Александр Кулишов
 
Художники- Дарья Белая (декорации и костюмы ); 
 
Виктор Никитин (куклы)
 
Танцы — Вера Николаева
 
Кто не знает трогательную историю о великодушной девочке Герде и мальчике Кае, похищенном злой волей Снежной королевы. Жестокие угрозы владычицы ледяных просторов не охладили желание Герды найти пропавшего друга.  Её человеческое тепло и горячие слезы растопили горячее сердце мальчика и вернули его к жизни. Украшают спектакль и красочные декорации, видеопроекции, нарядные костюмы и сценические эффекты. Эта музыкальная сказка пользуется всеобщей популярностью и любовью зрителей.
 
Премьера состоялась в 2012г. Продолжительность спектакля 1 ч 10 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Снігова королева (музична вистава) відбудеться 25 грудня 2016, 12:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах