У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Попелюшка (музична виства)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Волшебная сказка Шарля Перро на музыку Виталия Калиновского
 
Спектакль придумали и поставили:
 
Режиссёр — Михаил Овсяников
 
Художники- Дарья Белая 
 
Танцы — Вера Николаева
 
Сказка о Золушке остается в числе наиболее популярных среди детей и взрослых. Сложно встретить человека, который не знал бы ее. Много раз услышанная, прочитанная и увиденная, она кажется знакомой и интересной в любом возрасте. Поэтому неудивительно, что именно эта сказка появилась в репертуаре нашего театра.  
 
В нашем спектакле роли сказочных героев играют, поют, танцуют солисты оперы, артисты хора и балета. Все музыкальные номера в сказке написаны с учетом характеров сказочных персонажей, поэтому наша «ЗОЛУШКА» не оперный спектакль, а  детский мюзикл. Дополняют наш спектакль яркие, самодвижущиеся декорации, красочные костюмы, волшебная бутафория, многочисленные сценические эффекты и незабываемые превращения.
 
Продолжительность спектакля 1 ч. 10 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Попелюшка (музична виства) відбудеться 5 січня 2017, 11:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+