Нунча в ритмі FLAME

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Ее звали Нунча… она была простой торговкой овощами, самым веселым человеком в мире, первой красавицей и лучшей «танцоркой» квартала Святого Якова… она жила, радуясь сама, на радость многим, приятная для всех, пока… ее дочь, повзрослев, засияла звездою, такою же яркой, как мать…» И тут началась история противостояния жизненного опыта и юношеской дерзости, человеческого достоинства и неуступчивой нетерпеливости,.. словом, та самая история двух женщин, записанная Горьким в Италии, живо звучащая и сегодня…
Режиссер-постановщик — Н.Новостройная.
Автор — М.Горький (по мотивам произведения "Сказки об Италии").
 
Продолжительность - 1ч. 25 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Нунча в ритмі FLAME відбудеться 22 грудня 2016, 18:30, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах