Концерт академічного симфонічного оркестру

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Соліст Марія Фролова (фортепіано)
В програмі: Твори Й.Штрауса, Дж.Россіні та ін. В.А.Моцарт Концерт №23
Диригент- лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко
Марія Фролова народилась в Україні. Закінчила Дніпропетровську академію музики ім. М.Глінки по класу фортепіано у 2011 році. Солістка Дніпропетровської філармонії ім. Л.Когана. Лауреат конкурсів та фестивалів, у тому числі міжнародних. Багато грає як соліст та камерний виконавець. Має концерти з видатними диригентами України та Польщі
Іван Чередниченко, народився в м Ірпінь (Київська область) 10 червня 1987 року. У 2002 році вступив до Київського інституту музики імені Р.М.Глієра на факультет народних інструментів, по класу акордеона до доценту А. Гончарову. За час навчання став лауреатом багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2009 році вступив до Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського на факультет оперно-симфонічного диригування, в клас професора, народного артиста України Власенка А.Г. У 2010 році завоював першу премію на Всеукраїнському конкурсі молодих диригентів «Музична Таврія» (м.Херсон). У квітні 2011 року став півфіналістом V Міжнародного конкурсу симфонічних диригентів ім. В.Лютославського (Польща) В Вересня 2011 завоював II премію на Міжнародному конкурсі симфонічних диригентів в Кишиневі (Молдова). З цього ж року активно співпрацює з Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова. У серпні 2013 завоював I премію і приз глядацьких симпатій на II Міжнародному конкурсі симфонічних диригентів в Кишиневі (Молдова). З вересня 2013 року Івана Чередниченко працює диригентом в академічному симфонічному оркестрі Дніпропетровської філармонії.
У програмі прозвучить Концерт В.А.Моцарта №23 для фортепіано з оркестром, а також безліч інших творів композиторів Россіні, Штрауса, а також Моцарта.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт академічного симфонічного оркестру відбудеться 12 січня 2017, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю п'ятницю!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!