Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Я маю Вам сказати!

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Прем`єра! Я маю Вам сказати! Прогулянка з сестрами Беррі містом нашого дитинства 
Це історія нашого міста, міста початку минулого століття, міста з бруківкою та маленькими майстернями з яких лунала музика з патефону сестер Беррі. Про людей, що війшли в історію України. Таких  як Гершвін, Бабель, Свєтлов, Шалом Аллейхем, А.Галич та сестри Беррі.
Солісти: Зінаїда Чепа, Юлія Мандич, Влад Мартинов(вокал), Ольга Моргун (скрипка)
Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Я маю Вам сказати! відбудеться 31 січня 2017, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+