Мюзикл "Вальс о вальсе" (Театр Шевченко)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На малой сцене театра состоится замечательный музыкальный спектакль "Вальс о вальсе...". Это необыкновенная и  трогательная история одной семьи, когда родные люди вместе отправляются в сентиментальное путешествие в чарующий мир вальса.  А еще  15 лучших песен ХХ века в стиле вальс из репертуара легендарных М. Магомаева, Э. Хиля, А. Герман, М. Пахоменко, М. Кристалинской.    В мюзикле принимают участие артисты Днепропетировского театра эстрады..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мюзикл "Вальс о вальсе" (Театр Шевченко) відбудеться 14 січня 2017, 15:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+