Попелюшка (музична виства)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Волшебная сказка Шарля Перро на музыку Виталия Калиновского

Спектакль придумали и поставили:

Режиссёр — Михаил Овсяников

Художники- Дарья Белая

Танцы — Вера Николаева

Сказка о Золушке остается в числе наиболее популярных среди детей и взрослых. Сложно встретить человека, который не знал бы ее. Много раз услышанная, прочитанная и увиденная, она кажется знакомой и интересной в любом возрасте. Поэтому неудивительно, что именно эта сказка появилась в репертуаре нашего театра.  

В нашем спектакле роли сказочных героев играют, поют, танцуют солисты оперы, артисты хора и балета. Все музыкальные номера в сказке написаны с учетом характеров сказочных персонажей, поэтому наша «ЗОЛУШКА» не оперный спектакль, а  детский мюзикл. Дополняют наш спектакль яркие, самодвижущиеся декорации, красочные костюмы, волшебная бутафория, многочисленные сценические эффекты и незабываемые превращения.

Продолжительность спектакля 1 ч. 10 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Попелюшка (музична виства) відбудеться 14 січня 2017, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю п'ятницю!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!