Симфонический оркестр и Екатерина Титова (фортепиано)

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Соліст – Катерина Титова (фортепіано) Німеччина – Рахманінов  Концерт №2  для фортепіано з оркестром до мінор, ор.18 Д.Шостакович Симфонія №5 ре мінор ор.47
Диригент- лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

Юна піаністка Катерина Титова народилася в Україні в 1983 році і почала грати на фортепіано у віці п'яти років. З 1994 по 1999 рік навчалася в середньої спеціальної музичної школі в Харкові, а згодом продовжила навчання в Центральній музичній школі імені Чайковського в Москві. Її концертний дебют - Вольфганг Амадей Моцарт -  концерт для фортепіано № 21 до мажор, К. 467, через рік в Харківській філармонії відбувся виступ з твором Сен-Санса - концерт для фортепіано № 2.

З 2001 по 2003 рік Катерина навчалася в Німеччині в музичному училищі в Мюнстері з професором Майклом Келлером, потім вона переїхала в Дрезден, щоб продовжити подальше навчання на фортепіано на факультеті в класі Zenziper Аркадія.

Катерина була нагороджена першою та другою преміями на більш ніж двадцяти міжнародних конкурсах. Наприклад, в 2002 році на Алісія де Larrocha - конкурсі Андорру, на Міжнародному конкурсі піаністів "Іспанські композитори" в Мадриді, в 2004 році на міжнародному шведський дуеті-конкуренції в Катрінехольмі, на міжнародному фортепіанному конкурсі російської музики  в Сан-Хосе, в 2005 році на міжнародному фортепіаному конкурсі Рубінштейна в Дрездені, де вона також виграла приз, і в 2008 році на Джеймс Моттрам - Міжнародному конкурсі піаністів в Манчестері.

З 2008 року вона навчається на майстер-класах Норми Фішер і в Королівському Північному коледжі музики в Манчестері, а також в фортепіанної Академії в Імолі з професором Борисом Петрушанським.
Вона також має значне творче натхнення для  співпраці з Ігорем Яковлєвим, учнем Якова Мільштейна, який входить в число провідних піаністів в традиції російської фортепіанної школи.

Катерина виступає як соліст з камерними оркестрами в Україні, Росії, Європі і в США, з'являючись, наприклад, в Нідерландах з Симфонічним оркестром, Московським Симфонічнии оркестром, Віденськи камерним оркестром, філармонії дер Націй, з Празьким філармонічним оркестром з Максимом Венгеровим, на міжнародному музичному фестивалі в місті Віана-ДУ-Каштелу. Вона виступала в Дрезденської Земпер-опері, в великому залі Московської консерваторії, в концертному залі Відня, Lesinsky-Холл в Загребі і в Бріджуотер-Холл в Манчестері.

Катерина Титова була удостоєна декількох стипендій, наприклад, Московського Фонду Володимира Співакова, Фонду Оскара і віри Ріттер, Лутц-е. Фонд Адольфа і Фонд Ротарі-Клубу.

У 2009 році "Соні класікал" випустила дебютний диск "Рахманінов" з прелюдій і інших сольних творів російського композитора, який отримав високу оцінку критиків.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонический оркестр и Екатерина Титова (фортепиано) відбудеться 18 лютого 2017, 18:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+