У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дон Кіхот (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шедевр Мигеля Сервантеса с середины XVIII века неоднократно ставился на балетной сцене. Наиболее известна сценическая версия мэтра Русского академического балета – Мариуса Петипа, созданная в 1869 г. Автор днепропетровской версии «Дон Кихота» - блистательный танцовщик Большого театра народный артист СССР Марис Лиепа.

 В нашей сценической редакции сохранены фрагменты бессмертного творения Петипа: спектакль включает в себя «белый акт» с его строгой академической симметрией, а также виртуозное финальное па де де – парный танец балетных звезд.

В целом постановка привлекает своим жизнелюбием и большим энергетическим наполнением, что объясняется искрометной музыкой и великолепной исполнительской техникой. В спектакле множество танцев, чарующей пикантности, комизма. Стремительный, как вихрь, балет заряжает радостью человеческого бытия, красотой и любовью к вечному чуду – жизни.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дон Кіхот (балет) відбудеться 3 лютого 2017, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+