Концерт-шоу «Повернення акордеону»

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Володимир Зубань (акордеон), лауреат міжнародних конкурсів Зінаїда Чепа (вокал), Руслан Окара (вокал), інструментальне тріо, Ольга Аванесова (скрипка). Режисер – народний артист України Іван Шепелєв
 
Унікальне музичне шоу, яке занурить Вас в історію, різні часи і події. Ви дізнаєтеся про акордеоні те, що не можливо прочитати в інтернеті або музичної енциклопедії. Інструмент, якому підвладне все - від високої класики до панк-року. Інструмент, який може замінити весь оркестр, зіграти будь-який характер, підняти дух солдата. У програмі прозвучать твори великих акордеоністів: Рішара Гальяно, Яна Табачника. Композиторів, які писали спеціально для акордеона: Дмитро Табачників, Юрій Дранга, Геннадій Кандрашов, Карлос Гардель.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт-шоу «Повернення акордеону» відбудеться 30 березня 2017, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+