Концерт-шоу «Повернення акордеону»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Володимир Зубань (акордеон), лауреат міжнародних конкурсів Зінаїда Чепа (вокал), Руслан Окара (вокал), інструментальне тріо, Ольга Аванесова (скрипка). Режисер – народний артист України Іван Шепелєв
 
Унікальне музичне шоу, яке занурить Вас в історію, різні часи і події. Ви дізнаєтеся про акордеоні те, що не можливо прочитати в інтернеті або музичної енциклопедії. Інструмент, якому підвладне все - від високої класики до панк-року. Інструмент, який може замінити весь оркестр, зіграти будь-який характер, підняти дух солдата. У програмі прозвучать твори великих акордеоністів: Рішара Гальяно, Яна Табачника. Композиторів, які писали спеціально для акордеона: Дмитро Табачників, Юрій Дранга, Геннадій Кандрашов, Карлос Гардель.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт-шоу «Повернення акордеону» відбудеться 30 березня 2017, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах