"И опять во дворе нам пластинка поет..." (Дополнительный концерт)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для вас, дорогие женщины! Лучший подарок в праздничный день - замечательный музыкальный спектакль "И опять во дворе нам пластинка поет" (малая сцена). Трогательная история о том, как случайно обнаруженная на чердаке картонная коробка со старыми грампластинками, круто изменила жизнь целого двора и стала настоящим событием для нескольких десятков семей... В спектакле есть все: и смех, и слезы, и любовь. А еще множество незабываемых песен из репертуара легендарных Майи Кристалинской, Валерия Ободзинского, Муслима Магомаева, Валентины Толкуновой, Юрия Богатикова, Анны Герман. В мюзикле принимают участие лучшие молодые вокалисты Приднепровья, артисты Театра эстрады, лауреаты международных конкурсов Александр Якимец, Марина Волкова, Сергей Лоза.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"И опять во дворе нам пластинка поет..." (Дополнительный концерт) відбудеться 8 березня 2017, 18:30, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+