Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Сільва

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"СІЛЬВА"

(Оперета на 2 дії)

 Режисер: нар. арт. Укр. Лідія Кушкова

Художник: Станіслав Петровський

Диригент: Юрій Бєднік

Хореографія: В’ячеслав Івлюшкін
У головниих ролях: нар. арт. України Григорій Маслюк, Василь Крачковський,  заслужені артисти Укр.: Валентина Сушко, Валерій Мойсеєнко; провідн. майстер сцени Ольга Радочинська, артисти Світлана Сушко, Вероніка Голованьова, Дмитро Прищепо,Василь Петрушко, Сергій Винокуров, Володимир Бабич та інші.

Офіцер, молодий князь Едвін Волапюк і чарівна, знаменита солістка вар’єте Сільва Вареску, усупереч усім принципам і традиціям, палко покохали одне одного. Вони могли б стати прекрасною, щасливою парою, але прикрі  непорозуміння, підступні інтриги, ненавмисні помилки легковажного товариша Боні відмежовують головних героїв від щасливого фіналу, коли, зрештою, перемагає кохання.

Тривалість вистави 2 год. 15 хв.

Дата прем'єри 22 грудня 2007 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Сільва відбудеться 31 березня 2017, 18:30, п’ятниця в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+