Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Вальс о Вальсе"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Замечательный сентиментальный мюзикл "ВАЛЬС О ВАЛЬСЕ"

...Осенним вечером десятилетняя внучка обращается к родному деду с просьбой рассказать ей о музыке его детства. И тот уводит ее в увлекательное музыкальное  путешествие, в котором будут и смех, и слезы, и любовь . И главным героем этого путешествия будет его величество ВАЛЬС! ... В музыкальном спектакле  прозвучат пятнадцать популярнейших песен ХХ века в стиле "вальс"  из репертуара легендарных Муслима Магомаева, Эдуарда Хиля, Анны Герман, Марии Пахоменко, Майи Кристалинской. В спектакле принимают участие артисты Театра эстрады,  лауреаты международных конкурсов Александр Якимец, Марина Волкова, Сергей Лоза и Анастасия Дубич.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Вальс о Вальсе" відбудеться 9 травня 2017, 15:00, вівторок в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма